Članovi

1 Američka privredna komora Business Association http://www.amcham.rs
2 Asocijacija za promovisanje inkluzije Srbije NGO Local http://www.sapi.rs
3 Association of Business Women Business Association http://www.poslovnezene.org.rs
4 Association of HR Professionals NGO http://www.hr-asocijacija.org.rs
5 Association of Independent Electonic Media Business Association http://www.anem.rs
6 Aurora Green doo Company http://www.auroragreen.rs
7 Automobilski klaster Srbije Business Association http://www.acserbia.org.rs
8 Banca Intesa ad Beograd Company http://www.bancaintesabeograd.com
9 Beogradska poslovna škola Academic institution http://www.bbs.edu.rs
10 Beogradska trgovacka omladina NGO http://www.bto.rs
11 Beogradski univerzitet Academic institution http://www.bg.ac.rs
12 Bosis d.o.o Valjevo SME http://www.bosis.rs
13 Božić i sinovi d.o.o. Company http://www.it-recycling.biz
14 Broadcasting Company B92 Company http://www.b92.net
15 Business Leaders Forum Serbia Business Association http://
16 Carlsberg Srbija d.o.o. Company http://www.carlsberg.rs
17 Centar za bezbednosne studije NGO http://www.cbs-css.org
18 Centar za istraživanje i studije turizma NGO Local http://www.ctrs-balkans.org
19 Centar za monitoring i evaluaciju NGO http://www.cme.rs
20 Centar za palijativno zbrinjavanje BELhospice NGO Local http://www.belhospice.org
21 Centar za unapređenje životne sredine NGO http://greenscreenfest.org
22 Coca-Cola HBC Srbija a.d. Zemun Company http://www.coca-colahellenic.com
23 Credit Agricole Srbija a.d. Novi Sad Company http://www.creditagricole.rs
24 Dečije selo Dr Milorad Pavlović Sremska Kamenica NGO http://decijeselo.org.rs
25 Deloitte d.o.o. Company http://www.deloitte.com
26 Delta Holding Company http://www.deltaholding.rs
27 Dostignuca mladih Srbije NGO Local http://www.ja-serbia.org
28 Društvo za zaštitu i unapređenje mentalnog zdravlja dece i omladine NGO http://www.oknis.org.rs
29 Dunav Osiguranje Company http://www.dunav.com/
30 Eco Protexi Company http://www.ecoprotexi.rs
31 Ecoist NGO http://www.ecoist.rs
32 Ekapija.com Company http://www.ekapija.com
33 EKO Serbia a.d. Beograd Company http://www.ekoserbia.com
34 Ernst & Young Company http://www.ey.com/rs
35 Erste Banka a.d. Novi Sad Company http://www.erstebank.rs
36 Eso Tron doo Novi Sad SME http://www.esotron.rs/
37 Eurobank EFG a.d. Beograd Company http://www.eurobankefg.rs
38 Euroturs Niš SME http://www.euroturs.rs
39 Faculty of economics, finance and administration - FEFA Academic institution http://www.fefa.edu.rs
40 Faculty of Organizational Sciences - University of Belgrade Academic institution http://www.fon.rs
41 Fakultet organizacionih nauka, Univerzitet u Beogradu Academic institution http://www.fon.rs
42 Fakultet tehničkih nauka Academic institution http://www.ftn.uns.ac.rs
43 Fond Centar za demokratiju NGO http://www.centaronline.org
44 Fondacija Ana i Vlade Divac Foundation http://fondacijadivac.org
45 Forum mladih sa invaliditetom NGO http://www.fmi.rs
46 Fractal NGO http://www.ngofractal.org
47 Geo Art doo SME NULL
48 Grad Pančevo City http://www.pancevo.rs
49 GRUPA 484 NGO http://www.grupa484.org.rs
50 GSK Company http://www.gsk.com
51 Hemofarm AD Company http://www.hemofarm.com/en
52 Holcim (Srbija) d.o.o. Company http://www.holcim.rs
53 Hypo Alpe-Adria-Bank a.d. Beograd Company http://www.hypo-alpe-adria.rs
54 Imaginarium Secret doo Beograd SME NULL
55 Inclusive Society Development Center - CRID NGO http://www.crid.org.rs
56 Indipendent Trading Union of Metro Cash&Carry Serbia Labour http://
57 Industrijski sindikat Srbije Labour http://www.industrijskisindikat.org
58 Jubmes banka a.d. Beograd Company http://www.jubmes.rs
59 Komercijalna banka a.d. Beograd Company http://www.kombank.com
60 Komisija za hartije do vrednosti Republike Srbije Public Sector http://www.sec.gov.rs/index.php/sr/
61 KPMG d.o.o. Beograd Company http://www.kpmg.com
62 Kreativne inovacije d.o.o. Company http://www.kreativneinovacije.com
63 Lafarge BFC d.o.o.h Company http://www.lafarge.com
64 Magelan korporacija DOO SME http://incoming.magelan.rs/
65 Mercedes-Benz Srbija i Crna Gora d.o.o. Company http://www.mercedes-benz.rs/
66 Merck Sharp & Dohme Company http://www.merck.com
67 Micro Development Fund NGO http://www.mdf.org.rs
68 Mladi istraživači Srbije NGO http://www.mis.org.rs
69 Moj lepi grad NGO Local http://www.mojlepigrad.org/
70 MTV Adria Company http://www.mtv.rs
71 Nacionalna organizacija osoba sa invaliditetom Srbije NGO http://
72 Narodna banka Srbije Other http://www.nbs.rs
73 National Alliance for Local Economic Development(NALED) NGO http://www.naled-serbia.org
74 Nelt Co doo Company http://www.nelt.rs
75 NIP Ekonom:east Media Group DOO Company http://www.emportal.rs
76 NVO TEAMcreative NGO http://
77 Olof Palme International Center NGO www.palmecenter.se
78 Piraeus Bank AD Beograd Company http://www.piraeusbank.rs
79 Pricewaterhouse Coopers Serbia Company http://www.pwc.rs
80 Prima Media d.o.o. SME http://primamedia.rs
81 Privredna komora Beograda Business Association http://www.kombeg.org.rs
82 Pro Vitae - Medicinski klaster NGO http://med-klaster.org
83 Quadra Graphic Company http://quadragraphic.com
84 REECO SRB doo Novi Sad SME http://www.reeco.rs
85 Represent Communications Company http://www.represent.rs
86 Rudnik i flotacija Rudnik Company https://www.contangorudnik.co.rs/
87 Samostalni Sindikat "Idea" Labour http://samostalnisindikat-idea.rs/
88 SeCons NGO Local http://secons.net
89 Sekopak doo SME http://www.sekopak.com
90 Serbian Chamber of Commerce Business Association http://www.pks.rs
91 Siemens d.o.o. Beograd Company http://www.siemens.rs
92 Skills Training Center Company http://www.skills.rs
93 SMart Kolektiv NGO http://www.smartkolektiv.org
94 Societe Generale Banka Srbija Company http://www.societegenerale.rs
95 SOS Dečija sela Srbija NGO http://www.sos-decijasela.rs
96 Sportsko društvo Crvena Zvezda NGO Local http://www.sd-crvenazvezda.net
97 SRC Sistemske integracije doo SME http://www.src.si/sr/
98 Srpska asocijacija menadžera Business Association http://www.sam.org.rs
99 State Lottery of Serbia Company http://www.lutrija.rs
100 Studentska organizacija Paraćin NGO Local http://www.sop.org.rs
101 Supernatural NGO http://www.supernaturalfest.com
102 Telekom Srbija Company http://www.telekom.rs
103 Telenor d.o.o. Company http://www.telenor.rs
104 The Municipality of Vrbas City http://www.vrbas.net
105 Trag Fondacija NGO http://www.tragfondacija.org
106 Transparency Serbia NGO http://www.transparentnost.org.rs
107 Udruženje građana Kooperativa - ASC NGO http://summer3p.subotica.com
108 Udruženje građana Pomoć deci NGO http://www.pomocdeci.com
109 Udruženje za Reviziju Pristupačnosti NGO http://www.pristupacnost.org
110 Udrženje Eutopija NGO http://www.pistaljka.rs
111 Ujedinjeni Sindikati Srbije Labour http://ujedinjenisindikatisrbije.rs/
112 Univerzitet Privredna akademija Novi Sad Academic institution http://www.privrednaakademija.edu.rs/
113 Univerziteteski klub UNESCO NGO http://uuk.org.rs/
114 Victoria Consulting d.o.o. Company http://www.victoriaconsulting.co.rs
115 Victoria Group Company http://www.victoriagroup.rs
116 Vip mobile d.o.o. Company http://www.vipmobile.rs
117 Vojvodjanska banka AD Novi Sad Company www.voban.co.rs
118 Wine Net doo SME http://www.milijanjelic.net