Članovi

001 Američka privredna komora Business Association http://www.amcham.rs
002 Asocijacija za promovisanje inkluzije Srbije NGO Local http://www.sapi.rs
003 Association of Business Women Business Association http://www.poslovnezene.org.rs
004 Association of HR Professionals NGO http://www.hr-asocijacija.org.rs
005 Association of Independent Electonic Media Business Association http://www.anem.rs
006 Aurora Green doo Company http://www.auroragreen.rs
007 Automobilski klaster Srbije Business Association http://www.acserbia.org.rs
008 Banca Intesa ad Beograd Company http://www.bancaintesabeograd.com
009 Beogradska poslovna škola Academic institution http://www.bbs.edu.rs
010 Beogradska trgovacka omladina NGO http://www.bto.rs
011 Beogradski univerzitet Academic institution http://www.bg.ac.rs
012 Bosis d.o.o Valjevo SME www.bosis.rs
013 Božić i sinovi d.o.o. Company http://www.it-recycling.biz
014 Broadcasting Company B92 Company http://www.b92.net
015 Business Leaders Forum Serbia Business Association http://
016 Carlsberg Srbija d.o.o. Company http://www.carlsberg.rs
017 Centar za bezbednosne studije NGO http://www.cbs-css.org
018 Centar za istraživanje i studije turizma NGO Local http://www.ctrs-balkans.org
019 Centar za monitoring i evaluaciju NGO http://www.cme.rs
020 Centar za palijativno zbrinjavanje BELhospice NGO Local http://www.belhospice.org
021 Centar za unapređenje životne sredine NGO http://greenscreenfest.org
022 Coca-Cola HBC Srbija a.d. Zemun Company http://www.coca-colahellenic.com
023 Credit Agricole Srbija a.d. Novi Sad Company http://www.creditagricole.rs
024 Dečije selo Dr Milorad Pavlović Sremska Kamenica NGO http://decijeselo.org.rs
025 Deloitte d.o.o. Company http://www.deloitte.com
026 Delta Holding Company http://www.deltaholding.rs
027 Dostignuca mladih Srbije NGO Local http://www.ja-serbia.org
028 Društvo za zaštitu i unapređenje mentalnog zdravlja dece i omladine NGO http://www.oknis.org.rs
029 Dunav Osiguranje Company http://www.dunav.com/
030 Eco Protexi Company http://www.ecoprotexi.rs
031 Ecoist NGO http://www.ecoist.rs
032 Ekapija.com Company http://www.ekapija.com
033 Ernst & Young Company http://www.ey.com/rs
034 Erste Banka a.d. Novi Sad Company http://www.erstebank.rs
035 Eso Tron doo Novi Sad SME http://www.esotron.rs/
036 Eurobank EFG a.d. Beograd Company http://www.eurobankefg.rs
037 Euroturs Niš SME http://www.euroturs.rs
038 Faculty of economics, finance and administration - FEFA Academic institution http://www.fefa.edu.rs
039 Faculty of Organizational Sciences - University of Belgrade Academic institution http://www.fon.rs
040 Fakultet organizacionih nauka, Univerzitet u Beogradu Academic institution http://www.fon.rs
041 Fakultet tehničkih nauka Academic institution http://www.ftn.uns.ac.rs
042 Fond Centar za demokratiju NGO http://www.centaronline.org
043 Fondacija Ana i Vlade Divac Foundation http://fondacijadivac.org
044 Forum mladih sa invaliditetom NGO http://www.fmi.rs
045 Fractal NGO http://www.ngofractal.org
046 Geo Art doo SME NULL
047 Grad Pančevo City http://www.pancevo.rs
048 GRUPA 484 NGO http://www.grupa484.org.rs
049 GSK Company http://www.gsk.com
050 Hemofarm AD Company http://www.hemofarm.com/en
051 Holcim (Srbija) d.o.o. Company http://www.holcim.rs
052 Hypo Alpe-Adria-Bank a.d. Beograd Company http://www.hypo-alpe-adria.rs
053 Imaginarium Secret doo Beograd SME NULL
054 Inclusive Society Development Center - CRID NGO http://www.crid.org.rs
055 Indipendent Trading Union of Metro Cash&Carry Serbia Labour http://
056 Industrijski sindikat Srbije Labour http://www.industrijskisindikat.org
057 Jubmes banka a.d. Beograd Company http://www.jubmes.rs
058 Komercijalna banka a.d. Beograd Company http://www.kombank.com
059 Komisija za hartije do vrednosti Republike Srbije Public Sector http://www.sec.gov.rs/index.php/sr/
060 KPMG d.o.o. Beograd Company http://www.kpmg.com
061 Kreativne inovacije d.o.o. Company http://www.kreativneinovacije.com
062 Lafarge BFC d.o.o.h Company http://www.lafarge.com
063 Magelan korporacija DOO SME http://incoming.magelan.rs/
064 Mercedes-Benz Srbija i Crna Gora d.o.o. Company http://www.mercedes-benz.rs/
065 Merck Sharp & Dohme Company http://www.merck.com
066 Micro Development Fund NGO http://www.mdf.org.rs
067 Mladi istraživači Srbije NGO http://www.mis.org.rs
068 Moj lepi grad NGO Local http://www.mojlepigrad.org/
069 MTV Adria Company http://www.mtv.rs
070 Nacionalna organizacija osoba sa invaliditetom Srbije NGO http://
071 Narodna banka Srbije Other http://www.nbs.rs
072 National Alliance for Local Economic Development(NALED) NGO http://www.naled-serbia.org
073 Nelt Co doo Company http://www.nelt.rs
074 NIP Ekonom:east Media Group DOO Company http://www.emportal.rs
075 NVO TEAMcreative NGO http://
076 Olof Palme International Center NGO www.palmecenter.se
077 Piraeus Bank AD Beograd Company http://www.piraeusbank.rs
078 Pricewaterhouse Coopers Serbia Company http://www.pwc.rs
079 Prima Media d.o.o. SME http://primamedia.rs
080 Privredna komora Beograda Business Association http://www.kombeg.org.rs
081 Pro Vitae - Medicinski klaster NGO http://med-klaster.org
082 Quadra Graphic Company http://quadragraphic.com
083 REECO SRB doo Novi Sad SME http://www.reeco.rs
084 Represent Communications Company http://www.represent.rs
085 Samostalni Sindikat "Idea" Labour http://samostalnisindikat-idea.rs/
086 SeCons NGO Local http://secons.net
087 Sekopak doo SME http://www.sekopak.com
088 Serbian Chamber of Commerce Business Association http://www.pks.rs
089 Siemens d.o.o. Beograd Company http://www.siemens.rs
090 Skills Training Center Company http://www.skills.rs
091 SMart Kolektiv NGO http://www.smartkolektiv.org
092 Societe Generale Banka Srbija Company http://www.societegenerale.rs
093 SOS Dečija sela Srbija NGO http://www.sos-decijasela.rs
094 Sportsko društvo Crvena Zvezda NGO Local http://www.sd-crvenazvezda.net
095 SRC Sistemske integracije doo SME http://www.src.si/sr/
096 Srpska asocijacija menadžera Business Association http://www.sam.org.rs
097 State Lottery of Serbia Company http://www.lutrija.rs
098 Studentska organizacija Paraćin NGO Local http://www.sop.org.rs
099 Supernatural NGO http://www.supernaturalfest.com
100 Telekom Srbija Company http://www.telekom.rs
       
01 Telenor d.o.o. Company http://www.telenor.rs
102 The Municipality of Vrbas City http://www.vrbas.net
103 Trag Fondacija NGO http://www.tragfondacija.org
104 Transparency Serbia NGO http://www.transparentnost.org.rs
105 Udruženje građana Kooperativa - ASC NGO http://summer3p.subotica.com
106 Udruženje građana Pomoć deci NGO http://www.pomocdeci.com
107 Udruženje za Reviziju Pristupačnosti NGO http://www.pristupacnost.org
108 Udrženje Eutopija NGO http://www.pistaljka.rs
109 Ujedinjeni Sindikati Srbije Labour http://ujedinjenisindikatisrbije.rs/
110 Univerzitet Privredna akademija Novi Sad Academic institution http://www.privrednaakademija.edu.rs/
111 Univerziteteski klub UNESCO NGO http://uuk.org.rs/
112 Victoria Consulting d.o.o. Company http://www.victoriaconsulting.co.rs
113 Victoria Group Company http://www.victoriagroup.rs
114 Vip mobile d.o.o. Company http://www.vipmobile.rs
115 Vojvodjanska banka AD Novi Sad Company www.voban.co.rs
116 Wine Net doo SME http://www.milijanjelic.net